Şube Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü +90 366 214 31 70 37.cmybs@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü +90 366 214 10 75 +90 366 214 31 70 37.bsu@tarim.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü +90 366 214 31 44 +90 366 214 31 44 37.bus@tarim.gov.tr
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü +90 366 212 39 52 +90 366 214 31 70 37.gidayem@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü +90 366 214 10 72 +90 366 214 31 70 37.haysag@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü +90 366 214 31 67 +90 366 214 31 70 37.imi@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü +90 366 214 01 39 +90 366 214 01 39 37.kko@tarim.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü +90 366 212 39 51 +90 366 214 31 70 37.ktv@tarim.gov.tr
Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Alt Yapı Şube Müdürlüğü +90 366 214 01 35 +90 366 214 31 70 37.taad@tarim.gov.tr

Birimler

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Hukuk Birimi +90 366 214 10 75 +90 366 214 31 70
Döner Sermaye Saymanlığı +90 366 214 15 23 +90 366 214 15 23
Sivil Savunma +90 366 214 22 36 (207) +90 366 214 31 70

Sosyal Tesisler

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Misafirhane +90 366 21484 00 (256) +90 366 214 31 70
Misafirhane Sorumlusu Cep: 0 536 529 28 56 +90 366 214 31 70
Yemekhane +90 366 214 84 00 (256) +90 366 214 31 70
Yemekhane Sorumlusu +90 366 214 84 00 (256) +90 366 214 31 70

İlçe Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Abana +90 366 564 10 42 +90 366 564 10 42 abana@tarim.gov.tr
Ağlı +90 366 737 12 71 +90 366 737 13 90 agli@tarim.gov.tr
Araç +90 366 362 10 28 +90 366 362 10 32 arac@tarim.gov.tr
Azdavay +90 366 717 10 42 +90 366 717 10 16 azdavay@tarim.gov.tr
Bozkurt +90 366 575 10 36 +90 366 575 10 05 37.bozkurt@tarim.gov.tr
Cide +90 366 866 10 51 +90 366 866 11 42 cide@tarim.gov.tr
Çatalzeytin +90 366 516 10 16 +90 366 516 10 62 catalzeytin@tarim.gov.tr
Daday +90 366 616 10 18 +90 366 616 10 43 daday@tarim.gov.tr
Devrekani +90 366 638 10 37 +90 366 638 10 10 devrekani@tarim.gov.tr
Doğanyurt +90 366 843 12 37 +90 366 843 14 27 doganyurt@tarim.gov.tr
Hanönü +90 366 497 50 31 +90 366 497 50 31 hanonu@tarim.gov.tr
İhsangazi +90 366 392 10 65 +90 366 392 11 33 ihsangazi@tarim.gov.tr
İnebolu +90 366 811 40 36 +90 366 811 40 83 inebolu@tarim.gov.tr
Küre +90 366 751 20 19 +90 366 751 25 50 kure@tarim.gov.tr
Pınarbaşı +90 366 771 22 40 +90 366 771 24 07 37.pinarbasi@tarim.gov.tr
Seydiler +90 366 668 43 89 +90 366 668 43 89 seydiler@tarim.gov.tr
Şenpazar +90 366 788 14 11 +90 366 788 14 11 senpazar@tarim.gov.tr
Taşköprü +90 366 417 10 36 +90 366 417 10 21 taskopru@tarim.gov.tr
Tosya +90 366 313 10 79 +90 366 313 11 49 tosya@tarim.gov.tr
Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No:2 37820 Merkez/KASTAMONU Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Telefon : +90 366 212 86 89 - 214 10 75 - 214 84 00 Faks : +90 366 214 31 70 E-Posta : kastamonu@tarim.gov.tr KEP : kastamonu@gthb.hs01.kep.tr
''