İlçe Müdürlükleri

Abana



​İsmail ÜNAL
İlçe Müdür V.
İlçe​ ​Personel Listesi
Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​Dilek ASLAN
​Ziraat Mühendisi
​2
Muhammet CAN
​Hizmetli

Ağlı



​Ufuk YENİAY
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi 
​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
İlhan YILMAZ
Ziraat Mühendisi
​2
Ahmet DEMİRKAN
Ziraat Mühendisi
​3
​Hamdi YALÇIN​Ziraat Mühendisi​
​4
​​Onur İPÇİ​Veteriner Hekim
​5
Merve SÜKLÜM
​Veteriner Hakim
​6
​Çağrı ERGENE
​​Veteriner Hakim
​7
Ahmet USTAZiraat Teknikeri
​8
Alperen SEYMEN
​Memur
​9
​Orhan ARLI

​Sürekli İşçi

Araç


​​Nihat AKKALKAN
​​İlçe Müdürü V.
İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​2
Zafer YILMAZ
Ziraat Mühendisi
​3
Sercan DÖNMEZ
Veteriner Hekim
​4
​Duygu UZUN
​Ziraat Mühendisi
​5
Fuat SEZER
Veteriner Hekim
​6
Ömer YAVAŞÇI                 
​Veteriner Hekim
​7
​Emre IŞIK
​​Veteriner Hekim
​8
Fuat MUŞLU
​​​Veteriner Hekim
​9
Hasan ERSOYZiraat Teknikeri
​10
Bülent BİLEN
Ziraat Teknisyeni
​11
Erdal CİĞERCİVeteriner Sağlık Teknikeri
​12
Ali YİĞİTŞoför
​13
Raşit YAVUZİşçi
​14
Rıfat KARAKOCAİşçi 

Azdavay


​Ercan TOSUNOĞLU
İlçe Müdür V.
​​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
İlknur  TOSUNOĞLUZiraat Mühendisi
​2
​Özlem TEKE
Ziraat Mühendisi
​3
​İbrahim ÖZKAN​Veteriner Hekim
​4
​​Büşra YILDIRIM​Ziraat Teknikeri
​5
Yılmaz TEKŞENİşçi
​6
Murat YILDIZ​Sürekli İşçi​

Bozkurt


​Hülya KARAASLAN
İlçe Müdürü
İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
Ebru Huriye ZENGİN
Ziraat Mühendisi​​
​2
Mesut YAŞAKURT
Ziraat Mühendisi
​3
Naziye YAŞAKURT
Ziraat Mühendisi
​4
​Ayşegül ÇOBAN
​Mühendis
​5
​Ahmet Erol YENİSu Ürünleri Mühendisi
​6
​Ahmet ASLAN
​​Veteriner Hekim​
​7
​Hülya HANCI
​Veteriner Hekim
​8
Mehmet KOCAMANOĞLU           Vet.Sağ.Tek.
​9
​İsmail TUNCEL​
​İşçi
​10
​Şemsettin TOKUR
​Daimi İşçi

Cide



​Onur SAYGIN​
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi 
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
​Sinem KÜTÜKÇÜOGLU​Ziraat Muhendisi
​2
​Muammer ALTIN​​Ziraat Muhendisi
​3
​Osman ORHAN​​Ziraat Muhendisi​
​4
​Mahmut BOZBAY
​​​Ziraat Muhendisi​
​5
​Ahmet Eren HEZER​Veteriner Hekim​​
6
​Nilay ABAKAY
​Veteriner Hekim
​7
​Enes ÇETİN
​​Veteriner Hekim
​8
Tuğçe CUNEDİOĞLU      
​​​Veteriner Hekim
​9
​Aytaç GÜRBÜZ​Vet.Sağ.Teknikeri
​10
​Sedat BAKACAK​​İşçi
​11
​Uğur ŞABANOĞLU
Sürekli İşçi​

Çatalzeytin



İsmail KAŞ
​İlçe Müdürü V.
​​ ​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
Murat DURMAZZiraat Mühendisi
​2
​Hülya KADAN
​Ziraat Mühendisi​
​3
​Murat SETTAŞI
​​Ziraat Mühendisi​
​4
​Servet KELLECİ
​Veteriner Hekim​
​5
Duygu ÖNER      
​Veteriner Hekim​
​6
Mehmet İNCEİşçi
​7
Kemal DEMİRİşçi

Daday


 ​
​Engin KOCAOĞLU
​İlçe Müdürü V.
İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
Şennur ŞAHİN
Ziraat Mühendisi
​2
Serhan KILIÇ
​Ziraat Mühendisi
​3
​Şükrü KAYNAŞ
​Mühendis
​4
​​Gökhan KÖSE
​Veteriner Hekim​
​5
​Hasan Sabri KÖKSAL
​Veteriner Hekim​
​6
​Oğuzhan Fatih GAYRETLİOĞLU
​Veteriner Hekim​
​7
​Erdem BERKAN
​​Veteriner Hekim​
​8
Engin ÇEVİKZiraat Teknikeri
​9
​Necati KORKMAZER​Tekniker
​10
Cumhur Hakkı GÜLLÜZiraat Teknisyeni  
​11
Cengiz ÜNALVet. Sağ. Tek.
​12
Ali KÜTAHYALIV.H.K.İ.
​13
​Tayfur ALUÇ​​Hizmetli
​14
Seniye YILDIZ
​​​Hizmetli

Devrekani


​Engin ALTIKULAÇ
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
Ferhat ÖZGÖVERCİKLİ​Ziraat Mühendisi​
​2
​Emine İNCEMEHMETOĞLU​​Ziraat Mühendisi​​
​3
​Uğur ERTOP
​​​Ziraat Mühendisi​​​
​4
​Turhan MELEK
​​​​Ziraat Mühendisi​​​
​5
Zeynep Gül  DİNÇERVeteriner Hekim
​6
Gül Banu ÇİÇEK BİDECİVeteriner Hekim
​7
Özcan GAZİOĞLUVeteriner Hekim
​8
​Lokman Recep Hikmet SAĞLAR​Veteriner Hekim
​9
İlknur OLUS​​Veteriner Hekim
​10
Necmi OLUS​​Veteriner Hekim​
​11
İhsan UNCUOĞLUTekniker
​12
Şerife UYSALTeknisyen Yardımcısı
​13
Nihat BIYIKLIMemur
​14
Sedat ÇENDİKİşçi
​15
Nurhan ŞAHİNİşçi
​16
​Orhan ŞAHİN
Sürekli İşçi​
​17
​​Sakine ŞAHBAZOĞLU​Hizmetli

Doğanyurt



​Cihad Onur ŞENER
İlçe Müdür V.
​Personel İsim Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
Mete TUNOĞLU
​Veteriner Hekim
​2
​İlhami BALABAN
​​Ziraat Mühendisi
​3
Özkan ÇULKUN
​Ziraat Mühendisi
​4
​Yahya Enes ÜNSAL
Ziraat Mühendisi​
​5
​Mine KURT
​Veteriner Hekim
​6
Sedat UZUNMUSTAFAOĞLU       
​Veteriner Hekim
​7
​Onur ERSOY      
​Vet.Sağ.Teknisyeni ​  
​8
Oruç KAYAİşçi
​9
Saim GÜNEŞİşçi 

Hanönü


​İbrahim Burak DANA
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
Emine TEZCAN
​Veteriner Hekim
​2
Erkan ÜNALAN
Ziraat Mühendisi
3
Veysel BALCI​
Ziraat Teknikeri
4
​Murat ÖZOCAK
​​Ziraat Mühendisi
​5
​​Sümeyra DEMİREL SARIOĞLU
​​Ziraat Mühendisi
​6
​Selim BİLMEZ​Sağlık Teknikeri
​7
Emrah DEMİR​​Sürekli İşçi

İhsangazi


​Engin BIYIKLI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
​Emrah MORALAR
Ziraat Mühendisi​
​2
Nuri NAKİPOĞLUZiraat Mühendisi
​3
Rabia TÜRKZiraat Mühendisi
​4
Bora ÜNDARVeteriner Hekim
​5
​Suat KABASAKAL​Veteriner Hekim
​6
​Onur DEMİR​Veteriner Hekim
​7
Saide DEMİR​
​​Veteriner Hekim​
​8
Mehmet ANBARCIOĞLUZiraat Teknikeri
​9
Muhammed Hüseyin SALICIVet. Sağ. Teknikeri
​10
İsmail DELİGÖZİşçi
​​11
Mahir BİLGİOĞLU
​Sürekli İşçi
12
​İlhan ÇAMCI​Hizmetli

İnebolu


Muhammet Fatih AKAN
İlçe Müdürü V.
​İlçe Personel Listesi

Adı SoyadıÜnvanı
​1
Orhan ÖZTÜRK
Ziraat Mühendisi
​2
Ünsal Emin KURTOĞLUZiraat Mühendisi
​3
Nuray BEKOLZiraat Mühendisi
​4
Nihat DERDİMENT​​Ziraat Teknikeri
​5
​​Ayhan KALAY​​Ziraat Mühendisi​
​6
​Volkan ÖRNEK
Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi  
​7
Salih ELİDOLU​
​Veteriner Hekim​
8
​Müşerref BAŞAR​Veteriner Hekim​
​9
​Hakan TOPEL​Veteriner Hekim
​10
​Mehemet Önder YAPICI​Veteriner Hekim​
​11
​Serap ŞAHİN KUŞCU
​Hizmetli
​12
Adem KARA​
Sürekli İşçi​

Küre


​Barış TUNCER
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​Gökhan YILMAZ
Veteriner Hekim
​2
​​Sami DİBEK
​​Veteriner Hekim
​3
Melike ÖZHAN
 Ziraat Mühendisi
4
​Burhan GÖKMEN
Veteriner Sağlık Teknikeri​
​5
Ümit GÖKGÖZ​​Sürekli İşçi

Pınarbaşı



​​Busayir YILDIZ
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
​Hüseyin KABAKCI
​Veteriner Hekim​
​2
Mesut COMART
Veteriner Sağlık Teknisyeni
​3
Abdullah ÇAKMAK                          
Veteriner Sağlık Teknisyeni
​4
Kenan YAŞARİşçi

Seydiler


​Orhan ÇANAKÇI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
1
​Fatma MERCANKAYA
​Mühendis
​2
​Mustafa KOÇAK
Mühendis​
3
​Ahmet KILDIR​Veteriner Hekim​
​4
​ALİ SAĞLAM​Veteriner Hekim
​5
Beyhan KARABACAKOĞLUVet.Sağ.Teknikeri
​6
Orhan ESKİ
Veteriner Sağlık Teknisyeni
​7
​Ekrem TOPAÇ​Tekniker
​8
Muzaffer SİVRİOĞLUİşçi
9
​Halime KOSLU​​Hizmetli

Şenpazar


​Bahadır HIZARCI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı Soyadı
Ünvanı
​1
Mediha ELMAS
​Veteriner Hekim
​2
​Turgay SÖZÜÇOK
​Ziraat Mühendisi
​3
Uğur TUNÇ​Sürekli ​İşçi

Taşköprü


​Mesut ŞALLI
İlçe Müdür V.
​İlçe Personel Listesi
​​Sıra No
Adı SoyadıÜnvanı
​1
Salim İrfan GÜNGÖRZiraat Mühendisi
2
Mehmet İPEKZiraat Mühendisi
​3
Namık KÖŞKEROĞLUZiraat Mühendisi
​4
Tuba TOPALOĞLU UYANIKZiraat Mühendisi
​5
Sinem ÇİÇEKZiraat Mühendisi
​6
Şükrü ORTAKÇIZiraat Mühendisi​
​7
​Çağrı TAŞIYAN
​Ziraat Mühendisi​
​8
​Melike Özmen DEMİREL
​Mühendis
​9
​Engin SALCIOĞLU
Gıda Mühendisi​
​10
Hüseyin YILDIZVeteriner Hekim
​11
Murat YAMANOĞLUVeteriner Hekim
​12
Mehmet Güney ÇAYLIVeteriner Hekim
​13
Çiğdem TUNCAYVeteriner Hekim
​14
​Emre KORKMAZ​Veteriner Hekim​
​15
Zehra BOSTANCI​​Veteriner Hekim
​16
​Mustafa Onur BOSTANCI​Veteriner Hekim​
​17
Bahadır AHMETBEŞEOĞLU​​Veteriner Hekim​
​18
Şerif KÖPRÜLÜZiraat Teknikeri
​19
​Ayhan ÇATAL​Vet. Sağ. Teknisyeni
​20
Oğuz KOSABAOĞLUZiraat Teknikeri 
​21
Musa DEMİRİşçi
​22
Hasan ÇİFTÇİİşçi
​23
Engin KAYA​Sürekli ​İşçi

Tosya


​Yakup YIRTICI
İlçe Müdür V.
İlçe Personel Listesi

Adı SoyadıÜnvanı
1
Fatih DEMİRBAĞ
Veteriner Hekim
​2
Mustafa YAĞMURZiraat Mühendisi
​3
Gülsüm SEL ÇELEBİZiraat Mühendisi
​4
Ceylan ÇAYIR​​
​Ziraat Mühendisi​
​5
Göker ÇELEBİZiraat Mühendisi
6
Ümmü BUTGÜL
​​Ziraat Mühendisi​
​7
Hanife ŞAHİNMühendis
​8
Fatih SAĞLAMVeteriner Hekim
​9
İsmail Hakkı KÖSÜKOĞLU            ​Veteriner Hekim
​10
Serhat KARANFİL           ​Veteriner Hekim
​11
Mustafa AKGÜLVeteriner Hekim
​12
Ali KARACANZiraat Teknikeri
​13
Emrullah KOYUNCUOĞLUZiraat Teknikeri
​14
Yakup KARAZiraat Teknikeri
​15
Kadir ÇAVDARZiraat Teknikeri
​16
Alaattin YURZiraat Teknikeri
​17
Sadettin KESİM
Ziraat Teknikeri
​18
Mehmet KÜÇÜKKUZUCUZiraat Teknisyeni
​19
İbrahim ZATZiraat Teknisyeni
​20
İsmail Hakkı DEVREZZiraat Teknisyeni
​21
Mehmet ÇİLEKEkonomist
​22
Metin İNCEERVet. Sağ.Teknikeri
​23
Mehmet AYDOĞDU
Vet.Sağ.Teknisyeni
​24
İsmail METİNİşçi
​25
Aziz İNCALİşçi
​26
Saim İSTEYİCİİşçi
''